arrowUp
+420 775 603 151
annu@annu.cz

Aromaterapie a masáže

Konzultace a diagnostika se vším všudy

Co od toho očekávat:

Jedná se o celostní přístup k člověku i jeho potřebám, nemocem, neduhům. Vhodná je pro ty z Vás, kteří by rádi vyřešili bolesti na těle nebo/i na duši a hledají způsob, který se bude zabývat člověkem jako bytostí s tělesnou, duševní, energetickou a jakoukoli jinou rovinou. Úvodem bych jen ráda doplnila jednu myšlenku; nejsem lékařkou, a ač své metody považuji za velmi účinné, jsou situace a stavy těla i duše, které jednoduše zásah lékaře potřebují. Právě toto považuji za holistický přístup. Jinak s Vámi s otevřenou myslí i srdcem proberu a vyřeším ráda cokoli, co bude potřeba a do své práce dám vždy maximum.

Na začátek si popovídáme, bude to trvat asi 20 minut. Vyplníme společně krátký dotazník, který mi pomůže při diagnostice Vašeho aktuálního stavu. Společně se probereme všemi informacemi, které mi budete ochotni poskytnout. Diagnostika se stanovuje různými způsoby, to proto, aby to bylo co možná nejpřesnější; jedním ze zásadních způsobů prohlédnutí Vašeho jazyka. Proto se, prosím, nelekejte, když budu potřebovat, abyste ho na mě vyplázli.

Jakmile se diagnóza stanoví, tak přistoupíme k výběru dalšího postupu. Může to být holistická aromaterapeutická masáž celého nebo vybraných částí těla, moxování, akupresura vybraných bodů, atd. Ať už to bude cokoli, bude to vždy přesně stanovené tak, aby to pomohlo Vašemu tělu a pokud mi to dovolíte, pak i dalším stránkám Vašeho Já. Nejdelší částí této návštěvy je právě tato. Masáž celého těla trvá cca 90 minut, ale postupy se různí podle přesných potřeb konkrétního klienta. Všechno spolu předem probereme a domluvíme se na metodě, která Vám bude sympatická a která bude hlavně účinná.

Když už je vše u konce, dáme si společně čaj nebo kávu a probereme vše potřebné.

Další den Vám zašlu e-mail se všemi informacemi a doporučeními co a jak dál v závislosti na stanovené diagnóze. Často zmiňuji vhodný druh stravy, pravidelnost různých úkonů, možná fyzio cvičení na doma, uvolňovací a relaxační techniky a mnoho dalšího.

Mohli byste potřebovat:

Před příchodem se snažte tak dvě hodiny (klidně i víc) nejíst. Asi tak půl hodiny před terapií ani nepijte (vodu ano, všechno ostatní ne). Na místě bude vždy k dispozici pití i něco malého na zub. Pokud je to možné, tak, nespěchejte. Ani já na Vás nebudu spěchat. Udělejte si na tuto návštěvu dostatek času a po ní už si neplánujte žádné větší aktivity. Přímo perfektní volbou by byl klidný relaxační večer doma.

Cena: 1 800 Kč

Doba trvání: 120 - 150 minut

Holistická aroma masáž

Co od toho očekávat:

Nazvala bych to možností plynulého pokračování po diagnostice. Může jím být, ale nemusí. Pokud si budete přát čistě masáž bez diagnostiky, je to možné. Přijďte a nechejte se namasírovat a nemusíme nic víc řešit.
V případě, že byste však chtěli pokračovat na základě předešlé diagnostiky, doplním opět, že nemusí jít pouze o masáž, ale můžete si pod tím představit balíček činností, které nabízím, tedy moxování, akupresuru, atd. Vybíráme vždy společně na základně Vašeho stavu a přání. Abych ale přiblížila více masáže, protože ty jsou nejoblíbenější, tak doplním, že se jedná o takovou, která pracuje hned na několika úrovních. Přesně sestavené hmaty a tahy, které např. rozproudí lymfatický systém, rozpohybují a prokrví zatuhlá místa na těle a tím se i pomalu propracuje na zatuhlá místa v mysli. Může pomoci s pomalým trávením, s okysličováním krve, špatnou náladou, bolavými zády, špatnou pokožkou. Je to velmi účinná metoda v mnoha ohledech, nejen těch zmíněných. Vice se dočtete zde. 

Při aromaterapeutických masážích se používají rostlinné a éterické oleje. Pokud to Váš stav dovolí, pak do vhodného rostlinného oleje vyberu a přimíchám oleje éterické, které budou přesně zvolené, aby Vám ulevily. 

Můžeme se domluvit na masáži celého těla, ale nemusí to tak být. Pokud si vyberete jenom určitou část, předem se dohodneme na čase, který tomu budeme věnovat a v závislosti na tom se bude odvíjet i cena.

Určeno pro:

Ty z Vás, kteří již mají diagnostiku za sebou a chtějí v práci na sobě i nadále pokračovat. Nebo třeba ty, kteří se chtějí přijít vyrelaxovat, odpočinout si a nic neřešit. 

Cena: 1 400 Kč

Doba trvání: 90 - 120 minut 

Workshopy

 

mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Přečtěte si víc

Aromaterapie – to jsou vůně, které léčí, oleje a éterické oleje. Jsou to terapie, je to masáž, je to akupresura, ale je to i moxování. Nebo třeba práce s energií a čištění čaker. V mém podání, troufám si říct, je to všechno s láskou a bez předsudků.

V aromaterapii se můžete setkat s velkou spoustou přístupů a metod, myslím, že jich bude stejné množství, jako je i aromaterapeutů samotných, protože nezáleží jenom na způsobu ošetření a na použitých olejích, ale především záleží na terapeutovi. To on Vám má pomoct, to on Vás má v určitý moment vést. A proto si tak zakládám na tom, abyste poznali i Vy mě, nejen já Vás. Můžete se tak svobodně rozhodnout, jestli jsou Vám právě moje metody a přístupy blízké. Pokud ano, neváhejte mě oslovit, ptát se a zkoumat.

Nejoblíbenějšími praktikami aromaterapie jsou bezpochyby masáže. Proto bych Vám je tu ráda trošku více přiblížila. Tento druh masáže je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Je však více relaxační, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Při masáži aromatickými oleji se používají nejrůznější oleje roslinné v kombinaci (pokud to Váš stav umožňuje) s oleji éterickými, aby posílily léčebné účinky aroma masáže. Jen málokterou masáž si tak užijete, jako právě aromaterapeutickou. Zrelaxuje Vás, pohýčká a zmírní bolesti.

Jedná se o masáž celého těla, samozřejmě kromě intimních partií, dá se ale aplikovat i na vybrané části, pokud celé tělo nepřipadá v úvahu.

Použité éterické oleje ovlivňují tělo i duši. Jejich vdechováním, ale i skrze pokožku, se dostávají do organismu a mohou zde rozvinou své účinky, jako např. vyvolávají hlubší dýchání, napomáhají k lepřímu okysličování krve, uvolňují křeče, mírní bolesti, brání zánětům, zmírňují řadu zdravotních problémů (bolesti hlavy, zažívací potíže). Dále pak uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, masáž pomáhá tělo lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech. 

Vaše mysl a emoce si také přijdou na své. Nahromaděné napětí v těle je uvolněno a zátěž je odstraněna, což má za následek zvýšený pocit lehkosti a štěstí. Tyto emocionální posuny mají souvislost s hormonálními změnami, k nimž v těle během masáže dochází. A tak se stává, že někteří klienti, podrobující se masážím, hovoří často o pocitu hlubokého míru, klidu a vniřní vyrovnanosti, nebo se alespoň cítí ve svém těle uvolněněji a pohodlněji.

Ozvěte se

Pokud ve Vás zůstaly nezodpovězené dotazy, neváhejte se ozvat.


 
Jméno
Příjmení
Telefon
Email
Poznámka
 
 
Odeslat