arrowUp
arrow bounce
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
+420 775 603 151
annu@annu.cz

Vítejte na mém webu

S radostí zdravím každého, koho zavedla cesta sem, ke mně. Jsem Annu a ANNU je i stejnojmenné studio, které se nachází v Brně - Králově Poli, kde nabízím celostní péči o člověka, jeho tělesnou schránku i jeho duši.

Setkáte se tu s aromaterapií se vším všudy, tedy diagnostikou, masážemi, moxováním a vším, co k tomu patří. Nebo byste se rádi zbavili bolesti na těle i na duši prostřednictvím jógy a jógové terapie? V neposlední řadě tu ale naleznete spoustu milované a do posledního gramu vypiplané, čistě přírodní, kosmetiky, která vzniká pod mýma rukama. Vše pro Vás a Vaše blaho.

Počtěte si tu, seznamte se s mými principy a postupy, pište nebo se rovnou objednejte. Těším se na každého z Vás.

MÍSTO, KDE ZAHOJÍTE TĚLO I DUŠI


 Objednat se
  • Respekt a pochopení pro jedinečnost každého z Vás
  • Ulevte si od chronických bolestí zad
  • Poznejte čistě přírodní a voňavou kosmetiku
  • Zahojte duši a uzdravte tělo
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

O mně

Jmenuji se Antuanetta. Světlo světa jsem poprvé spatřila pod posvátnou horou Ararat v Arménii, ale převážnou část života žiji zde, v České republice, kde spolu se svým milovaným partnerem buduji nový domov na Jižní Moravě.

S jógou jsem začala v roce 2008. Rozvíjela jsem ji jak v rámci Česka, tak i v Indii a na Srí Lance. Česko mi, kromě oficiálního dokumentu o tom, že mohu jógu vyučovat, dalo porozumění zdravému pohybu a základům fyzioterapie, vývojové kineziologie a dalšího. Indie a Srí Lanka pak doplnily duchovní rozměr. Více o tom, jak k józe a pohybu celkově přistupuji, se dočtete v sekci Jóga.

Výroba přírodní kosmetiky pro mou rodinu a přátele, pěstování bylin, tvorba tinktur, mastí a lektvarů, mě v největší intenzitě doprovází od roku 2015. V roce 2021 dokončuji studium na Institutu aromaterapie v Praze. Tam jsem dostala skutečně obrovské množství informací, které uvádím v praxi dnes a denně. Další podrobnosti se pak můžete dočíst v sekci Přírodní kosmetika

Co jen moje paměť z dětských let sahá, vzpomínám si, jak sedím na gauči za mamkou a masíruju jí ramena. Už v té době jsem věděla, že je to můj úděl. Na pár dlouhých let jsem to zapomněla a odsunula do pozadí mé mysli, jak už to s dětskými sny a přáními bývá. V současnosti už jsem licencovaným masérem a věnuji se s velkou radostí aromaterapeutickým masážím. Kdyby Vás to zaujalo, v sekci Aromaterapie a masáže zjistíte mnohem víc.

Ozvěte se

Pokud ve Vás zůstaly nezodpovězené dotazy, neváhejte se ozvat.


 
Jméno
Příjmení
Telefon
Email
Poznámka
 
 
Odeslat