arrowUp
+420 775 603 151
annu@annu.cz

Otázky a odpovědi

Proč nepořádám více otevřených hodin jógy?

Dlouho jsem o tom přemýšlela, ale bohužel je to pro mé lekce nemožné. Moc bych si přála, aby si všichni jogíni a jogínky, kteří mě navštěvují, mohli udržet principy zdravého pohybu během každé hodiny. Neustálé vysvětlování základů novým účastníkům by bylo ale velmi zdlouhavé. Navíc by to znevýhodňovalo i pravidelné návštěvníky, protože bychom nestihli dojít k pokroku a už bychom museli opakovat již známé informace. Proto jsem se rozhodla pro uzavřené skupiny osob. Navíc to má další výhodu a tou je právě ta uzavřenost dané skupinky. Navzájem se můžeme poznat, sdílet energii ze společné praxe a taky historky, když bude chuť.

Je možné na lekce/kurzy využívat Mulstiposrtku nebo Activepass?

Bohužel ne.

Je ve studiu k dispozici vybavení na jógu?

Ano, jsou tu k zapůjčení podložky, bloky i popruhy a zároveň i vše pro Vaše pohodlí, jako jsou deky a polštáře. S sebou budete potřebovat pouze vhodné oblečení na praxi a popř. nějaký menší ručník.

Je možnost se na místě osprchovat?

Bohužel ne.

Dá se v areálu u studia zaparkovat?

Ano, kdekoli v prostoru kolem budovy, kde se nachází studio, je možné zaparkovat, pokud to nevyvrací dopravní značka. Žádné poplatky za pakování se zde neplatí. Jedná se o průmyslový areál, prosím, parkujte tedy vždy u budovy studia.

Jaká je vhodná metoda platby jógy, masáží a aromaterapie?

V hotovosti, při osobním setkání ve studiu.

Vyučují ve studiu ANNU i jiní lektoři jógy?

Prozatím ne a není to ani v plánu. Otevřené lekce jógy, kromě aromaterapeutické jin jógy, tu nejsou pořádané.

Ozvěte se

Pokud ve Vás zůstaly nezodpovězené dotazy, neváhejte se ozvat.


 
Jméno
Příjmení
Telefon
Email
Poznámka
 
 
Odeslat