arrowUp
+420 775 603 151
annu@annu.cz

Přírodní kosmetika

Na kus řeči o kosmetice / Parfém na míru

Každá z nás je jiná a v nepřeberném množství komerční kosmetiky se často tato jedinečnost ztrácí. Tímto nabízím možnost se zastavit, zpomalit, posadit se u dobrého šálku čaje a kousku koláče a porozmlouvat o vhodných a nevhodných metodách péče o tělo, pleť a tak trochu i o duši.

Aktuálními tématy, která s ženami a muži při tomto sezení řeším, jsou: strie, celulitida, akné, vrásky, seborea, trable s vlasy všech druhů i typů a všechno to ostatní, co nás někde v hloubi tak trošku trápí.

Nabídnout na pomoc mohu spoustu osvědčených metod „jak na to“ přes fyzickou i psychickou rovinu. Nikdy to totiž nefunguje pouze jednostranně. Nejedná se o nic, co by člověk dokázal vyčíst z internetu, ale spíš bych to nazvala celostním přístupem ke každému z Vás a k Vašim potřebám. Nebudou chybět osvědčené rady z prostředí aromaterapeutů a samozřejmě ani zkušenosti mých drahých přítelkyň, na kterých roky testuji všechny svoje odvážné domněnky a kosmetické produkty. I s těmi se u mě můžete seznámit a vyzkoušet si je, pokud o to budete stát. Podmínkou to určitě není.

Terapeutický olejíček neboli PARFÉM na míru, který společně vyrobíme čerstvý a voňavý přímo pro Vás, si ale odnesete určitě. Může se stát Vaší osobní značkou, která nejenže úžasně voní, ale také účinně pomáhá.

Cena: 890 Kč (konzultace + 10 ml parfém na míru)

Doba trvání: 60 minut

Katalog kosmetiky

Vážnené zákaznice a zákazníci, moc Vám všem děkuji za důvěru a podporu a prosím Vás o chvilku strpení. Pečlivě pracuji na vybudování e-shopu, který Vám usnadní Vaše objednávky a celý proces doručení voňavých balíčků až k Vám domů. Jakmile bude dílo dokonáno, dozvíte se to prostřednictvím Instagramu.
Ještě jednou děkuji a těším se na novém e-shopu plném úžasné, vymazlené a hlavně SKUTEČNĚ PŘÍRODNÍ kosmetiky. 
Vaše ANNU 

mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Přečtěte si víc

Všechno to začalo před pár lety, kdy přírodní kosmetika ještě nebyla na svém vrcholu slávy a domácí produkty si vyráběly spíše ženy a maminky, které hledaly čistější a přírodnější alternativu pro běžnou kosmetiku, kterou používaly na sebe a své děti. I já jsem po něčem takovém zatoužila, protože jsem už tou dobou pár let jógovala a chtě nechtě se s tím vracela čím dál tím častěji i myšlenka, že když udržuji duševní hygienu tak přirozeným způsobem, jako je dech a meditace, tak proč bych na tu fyzickou měla potřebovat produkty, jejichž obsah by se při běžném řádkování sotva vešel na A4ku. Při tom všechny známe povídání našich babiček a maminek, že na zahojení kůže je nejlepší vepřové sádlo a do vlasů zase kopřivy z lesa. Proč by to nemělo fungovat teď, když to fungovalo stovky let? Pokrok dopředu pro mě vždy neznamenal pokrok tím správným směrem. Vyplynulo to vlastně přirozeně. Bez konkrétní vize, co bude za pár let, až…

Za nedlouho poté jsme koupili překrásný kus země na Moravě. Takové to místo, kde, s nadsázkou řečeno, odhodíte pecku a na jaře vidíte růst nový strom, aniž byste se o to jakkoli zapříčinili. A protože mě hodně těšilo hrabat se až po lokty v rozkypřené půdě, vysázela jsem pár základních bylinek a nechala je žít svým životem. A jak už to tak bývá, když je člověk na té správné cestě, všechno se tak nějak samo rozvířilo; má milovaná tchýně mi začala sbírat a sušit květiny, byliny, rakytník, švagrová se stala velkopěstitelkou levandule a kamarádky při vycházkách s dětmi sbíraly a sušily kvítka. Z toho všeho jsem jim následně míchala šampóny a mastičky.

V tomto duchu uběhlo pár dalších let. Přidala jsem práci s oleji, másly, hydroláty a éterickými oleji. Z obavy, s jak silnými a mocnými látkami už pracuji, jsem se rozhodla porozumět tomu víc a nenechat věci náhodě. Absolvovala jsem pár kurzů přírodní kosmetiky a nastoupila na Institut aromaterapie v Praze (studium s mezinárodní akreditací IFPA), kde působí lékaři, chemici, fytoterapeuti, terapeuti a další. Poskytují široké spektrum informací, které uvádím do své běžné denní praxe.

Mým záměrem je tvořit produkty hojivé, čisté, neškodné, voňavé a taky takové, které fungují, nejen slibují. Pokud máte speciální typ pleti (lupénku, silné akné, atd.), pak vyrábím speciální produkty přímo Vám na míru. Ty produkty, které naleznete v tomto malém katalogu, jsem přes dva roky testovala na sobě, svých blízkých i těch cizích, abych dosáhla co možná nejlepšího výsledku.

Všechny suroviny na výrobu kosmetiky jsou z důvěryhodných zdrojů, které jsem hledala dlouhá léta. Certifikát od ECOCERTu jim samozřejmě nechybí. Použité oleje a másla splňují podmínku lisování za studena.

Použité bylinky jsou z našich rodinných zahrádek (Klobouky u Brna, Rousínov u Brna a Běchary u Jičína). Po celou dobu se jim dostávalo ochotné a srdečné péče, a právě proto jsou silné a účinné, schopné předat to nejlepší ze sebe.

Pokud produkt obsahuje nějaký éterický olej, pak se jedná o kvalitní a čistou silici, která je určena pro použití na pleť. Všechny éterické oleje pracují na úrovni fyzické, ale i psychické. Proto např. některý šampuk „rozveseluje“, protože éterický olej v něm obsažený má tuto vlastnost. Toto pravidlo tedy platí pro všechny produkty, které obsahují ÉO nebo bylinky.

Hlavním důvodem, proč vyrábím kosmetiku v malých baleních, je fakt, že pokud je to možné, produkty neobsahují konzervanty. To však znamená, že podléhají mnohem rychlejší zkáze, než jsme zvyklí u běžně dostupných kosmetických výrobků. Všechny obaly jsou však vyvářené, dezinfikované a udržované v naprosté čistotě, snažím se tak udělat maximum pro delší výdrž.

A co se obalů samotných týče, budu Vám velmi vděčná, pokud mi je budete po vypotřebování produktu vracet. Po celém kolečku dezinfekce a čištění je zase naplním nějakou tou kosmetikou, zabráníme tak společně vytváření nekonečného odpadu. 

Ozvěte se

Pokud ve Vás zůstaly nezodpovězené dotazy, neváhejte se ozvat.


 
Jméno
Příjmení
Telefon
Email
Poznámka
 
 
Odeslat